*********************
- פתח דבר -
ב-1960 הגה האסטרונום והאסטרופיסיקאי ,ד"ר פרנק דרייק ,משוואה המחשבת ומעריכה את מספר העולמות ביקום שייתכן שקיימים בהם חיים אינטילגנטיים המסוגלים מבחינה טכנולוגית ליצור תיקשורת עם כדה"א .לפי חישוביו של דרייק קיימות 10,000 צויליזציות בגלקסיה שלנו ,שביל החלב ,המסוגלות ליצור קשר עם כדור הארץ .כעבור 40 שנה נוסחה והורחבה המשוואה מחדש על ידי ד"ר אמיר אקזל ,פרופ' למתמטיקה וסטטיסטיקה שמתייחסת לא רק לגלקסית שביל החלב שלנו בלבד אלה גם מתייחסת לכל שאר הייקום הנראה לעין ושבו יש ביליונים של גלקסיות ושבכל אחת מהן ביליוניי כוכבים .התוצאה המתמטית הפשוטה אליה הגיע פרופ' אמיר אקזל היא שהסבירות שקיימות צויליזציות אינטלגנטיות המסוגלות להתקשר עם כדה"א היא בסבירות של 100%...המשך...
*********************

קולונל פיליפ קורוסו - חושף הכל בספר "היום שאחרי רוזוול"

אולי אחד מהעדים הבכירים ביותר,והאמינים ביותר שנחשפו עד כה,קולונל פיליפ קורוסו שירת בשירותי המודיעין של הצבא האמריקאי משנת 1942 עד 1963. היה אחראי לעלייתם של יהודי רומה לישראל בזמן מלחמת העולם השניה. מבכירי אנשי המודיעין במהלך מלחמת קוריאה תחת פיקודו הישיר של דוגלס מק'רטר. בשנים 1953-1957 היה בצוות יועציו הצבאיים במועצה לביטחון לאומי של הנשיא אייזנהאוור. ב-1961 היה חבר בכיר בפנטגון במחלקה למחקר ופיתוח. ב-1963 פרש מהמודיעין האמריקאי. ב-1964 היה עוזרו של סנטור ריצ'רד רוזל ג'וניור בחקירת רצח הנשיא קנדי. בספר שפירסם ,"היום שאחרי רוזוול" ,מתאר קורסו את חלקו באיסוף חלקיו של עב"מ שהתרסק ברוזוול,ניו מקסיקו ב-1947 כולל גופות חייזרים.לדבריו נעשה שיחזור של הטכנולוגיה בה השתמשו החוצנים בהם אנו משתמשים כיום : סיבים אופטיים,קרן לייזר,מעגליים חשמליים מורכבים (ג'וקים או מעבדים),אפוד מגן לחיילים,ואמצעיים לראיית לילה.
לבדיקה ותחקיר של עברו הצבאי של פיליפ קורוסו ולמסמכים צבאיים המאשרים זאת - לחץ כאן

תחקיר שנעשה על קולונל קורוסו בערוץ ההיסטוריה:לפנכם ראיון מעמיק עם קולנול קורוסו,בוא הוא חושף הכל לפרטי פרטים :
חלק 1-(נא להקפיץ כ-6 דקות קדימה לצפיה בעדות)

חלק 2 חלק 3 חלק 4 חלק 5
חלק 6 חלק 7
בתמונה למטה:חלק מתוך גיליון שירותו הצבאי של פיליפ קורסו
לקריאת הגיליון המלא לחץ על התמונה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מבקר יקר ,תגובות ייתקבלו בברכה .פירסום מוצרים או פירסום אתרי אינטרנט לא ייתקבלו .קישורים הרלוונטים לנושא הכתבה ייתקבלו .ויכוחים סוערים או דיונים פוריים ייתקבלו בברכה .זילזול,סרקאזם או כל שימוש בשפה לא "נקיה"-לא ייפורסמו .המגיבים מתבקשים להצמד ולהגיב באופן הנוגע לתוכן הכתבה .תודה .מנהל האתר.