*********************
- פתח דבר -
ב-1960 הגה האסטרונום והאסטרופיסיקאי ,ד"ר פרנק דרייק ,משוואה המחשבת ומעריכה את מספר העולמות ביקום שייתכן שקיימים בהם חיים אינטילגנטיים המסוגלים מבחינה טכנולוגית ליצור תיקשורת עם כדה"א .לפי חישוביו של דרייק קיימות 10,000 צויליזציות בגלקסיה שלנו ,שביל החלב ,המסוגלות ליצור קשר עם כדור הארץ .כעבור 40 שנה נוסחה והורחבה המשוואה מחדש על ידי ד"ר אמיר אקזל ,פרופ' למתמטיקה וסטטיסטיקה שמתייחסת לא רק לגלקסית שביל החלב שלנו בלבד אלה גם מתייחסת לכל שאר הייקום הנראה לעין ושבו יש ביליונים של גלקסיות ושבכל אחת מהן ביליוניי כוכבים .התוצאה המתמטית הפשוטה אליה הגיע פרופ' אמיר אקזל היא שהסבירות שקיימות צויליזציות אינטלגנטיות המסוגלות להתקשר עם כדה"א היא בסבירות של 100%...המשך...
*********************

כל העימותים על העב"מים - עדים וחוקרי עב"מים מול סקפטים מהתוכנית LARRY KING LIVE ברשת החדשות CNN

עימות - האם עב"מים ניטרלו את מערכות ההגנה של הצבא ? עדים מחיל האויר האמריקאי המשרתים בבסיסים גרעינים מדווחים על עב"מים שמנטרלים מערכות נשק גרעיני מעל בסיסים צבאיים.מולם סקפטים המנסים להסביר את התופעה .



חלק 2 חלק 3 חלק 4

ס

ס

========================

עימות בשידור חי - האסרונאוט באז אלדרין ומושל אריזונה מספרים מה הם ראו בשמיים.על העב"מים שראו נשיאי ארה"ב לשעבר ג'רלד פורד וג'ימי קרטר.ועימות על האירוע המפורסם על רוזוול שם מספר ד"ר ג'סי מרסל ג'וניור על שיברי החללית שהביא הביתה אביו מייג'ור ג'סי מרסל, איש מודיעין מחה"א.

ס
ס
========================
הפעם בתוכנית :עימות בין סקפטים לעדים - פיפ סיימינגטון מושל אריזונה לשעבר שהיה עד לתקרית "אורות פניקס" ,ג'יימס פוקס יוצר סרט התחקיר וזוכה הפרסים "OUT OF THE BLUE" ,קולנול צ'ארלס האלט סגן מפקד בסיס חה"א "בנטוואטרס" וג'ם פניסטון קצין הביטחון של בסיס "בנטוואטרס" שנכחו בתקרית "יער רנדלשם" בבריטניה ,ניק פופ חוקר עב"מים לשעבר מטעם משרד ההגנה הבריטי ,ג'ון קלהן בכיר ברשות התעופה הפדרלי שהיה עד ומחזיק במסמכי רישמיים ונתוני ראדאר שאיתרו עב"ם ענקי המלווה טיסת סחר יפנית מעל אלסקה.

חלק 2 חלק 3 חלק 4

ס

ס

========================

הפעם מתייחס לארי קינג לאירוע העב"מים הגדול שהתרחש מעל העיירה סטפנוויל בטקסס.כמו כן נדון גם אירוע גדול אחר המוכר בשם "אורות פניקס".

חלק 2 חלק 3 חלק 4 חלק 5 חלק 6

P

P

===================================

לארי קינג חוזר וסוקר שוב את אירועי סטפנוויל ומספק עדויות והוכחות ראדארים מוצלבים ומרשימים מטעם רשות התעופה הפדרלית של ארה"ב וחוקרי עב"מים מוכרים

חלק 2 חלק 3

p

p

===================================

לארי קינג חוזר לתקרית רוזוול המפורסמת,האירוע שפתח רישמית את "תקופת הע"במים" הוא מביא עדויות והוכחות וגם סקפטים בתוכנית ישתתף גם האסטרונאוט אדגר מיטשל.נשמע מהם מה הם חושבים שקרה שם.

חלק 2 חלק 3 חלק 4 חלק 5

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מבקר יקר ,תגובות ייתקבלו בברכה .פירסום מוצרים או פירסום אתרי אינטרנט לא ייתקבלו .קישורים הרלוונטים לנושא הכתבה ייתקבלו .ויכוחים סוערים או דיונים פוריים ייתקבלו בברכה .זילזול,סרקאזם או כל שימוש בשפה לא "נקיה"-לא ייפורסמו .המגיבים מתבקשים להצמד ולהגיב באופן הנוגע לתוכן הכתבה .תודה .מנהל האתר.