*********************
- פתח דבר -
ב-1960 הגה האסטרונום והאסטרופיסיקאי ,ד"ר פרנק דרייק ,משוואה המחשבת ומעריכה את מספר העולמות ביקום שייתכן שקיימים בהם חיים אינטילגנטיים המסוגלים מבחינה טכנולוגית ליצור תיקשורת עם כדה"א .לפי חישוביו של דרייק קיימות 10,000 צויליזציות בגלקסיה שלנו ,שביל החלב ,המסוגלות ליצור קשר עם כדור הארץ .כעבור 40 שנה נוסחה והורחבה המשוואה מחדש על ידי ד"ר אמיר אקזל ,פרופ' למתמטיקה וסטטיסטיקה שמתייחסת לא רק לגלקסית שביל החלב שלנו בלבד אלה גם מתייחסת לכל שאר הייקום הנראה לעין ושבו יש ביליונים של גלקסיות ושבכל אחת מהן ביליוניי כוכבים .התוצאה המתמטית הפשוטה אליה הגיע פרופ' אמיר אקזל היא שהסבירות שקיימות צויליזציות אינטלגנטיות המסוגלות להתקשר עם כדה"א היא בסבירות של 100%...המשך...
*********************

באז אלדרין אסטרונאוט המשימה הראשונה לירח רואה עב"ם בחלל

האסטרונאוט הדגול,באז אולדרין,האיש השני שהילך על הירח,ראה יחד עם שותפיו לטיסת אפולו 11 ההיסטורית לירח בעצם בלתי מזוהה המשייט בסמוך להם.מה שבטוח תופעת מזג אויר זה לא...בהמשך אפשר לראות ראיון בטלויזיה של המגזין "פרובס".


2 תגובות:

 1. לפי מה שהעלת בסעיף "עבמי"ם ואטום" ניתן להוכיח מציאות של כלי טיס לא ארציים ע"י שיגור טיל גרעיני אל הירח. עם עקיבה בכל מכשיר אפשרי ומצלמות על הטיל אפשר לבצע חתיכת ניסוי מעניין. הטיל יהיה טעון עם ראש נפץ גרעיני אמיתי לגמרי אבל יצויד בהוראות לסטות מנתיב התנגשות באיזה מרחק קריטי מסוים. בתקווה שיופיע הש"ג החוצני התורן כדי ליירט את הטיל.
  (אבל אני בספק אם אי פעם תסכים ממשלה כלשהיא לבצע ניסוי כזה)


  אחלה אתר ארגנת פה! הרבה חומר מעורר מחשבה.

  השבמחק
 2. תודה דרור !
  שיגור טיל כזה יהווה סכנה ברורה :
  א)פיצוץ ופיזור נשורת גרעינית מעל אכלוסיה
  ב)קונפליקטים בין מעצמתיים חמורים
  ג)אי אפשר לקיים כזה ניסוי מבלי שאף אחד ירגיש.
  אנחנו לא יכולים להכריח את החוצנים לחשוף עצמם בפנינו אם אינם מעוניינים...

  השבמחק

מבקר יקר ,תגובות ייתקבלו בברכה .פירסום מוצרים או פירסום אתרי אינטרנט לא ייתקבלו .קישורים הרלוונטים לנושא הכתבה ייתקבלו .ויכוחים סוערים או דיונים פוריים ייתקבלו בברכה .זילזול,סרקאזם או כל שימוש בשפה לא "נקיה"-לא ייפורסמו .המגיבים מתבקשים להצמד ולהגיב באופן הנוגע לתוכן הכתבה .תודה .מנהל האתר.