*********************
- פתח דבר -
ב-1960 הגה האסטרונום והאסטרופיסיקאי ,ד"ר פרנק דרייק ,משוואה המחשבת ומעריכה את מספר העולמות ביקום שייתכן שקיימים בהם חיים אינטילגנטיים המסוגלים מבחינה טכנולוגית ליצור תיקשורת עם כדה"א .לפי חישוביו של דרייק קיימות 10,000 צויליזציות בגלקסיה שלנו ,שביל החלב ,המסוגלות ליצור קשר עם כדור הארץ .כעבור 40 שנה נוסחה והורחבה המשוואה מחדש על ידי ד"ר אמיר אקזל ,פרופ' למתמטיקה וסטטיסטיקה שמתייחסת לא רק לגלקסית שביל החלב שלנו בלבד אלה גם מתייחסת לכל שאר הייקום הנראה לעין ושבו יש ביליונים של גלקסיות ושבכל אחת מהן ביליוניי כוכבים .התוצאה המתמטית הפשוטה אליה הגיע פרופ' אמיר אקזל היא שהסבירות שקיימות צויליזציות אינטלגנטיות המסוגלות להתקשר עם כדה"א היא בסבירות של 100%...המשך...
*********************

מפגש מקרוב עם עב"ם משאיר אחריו פצועים מכוויות ומקרינה. התקרית המוזרה של קאש-לנדרום.

דצמבר1980, בטי קאש, ויקי לנדרום ונכדה קולבי לנדרום נסעו לאורך הכביש בעיר הופמן,טקסס כאשר הם ראו אור בהיר בשמיים. כאשר המשיכו עוד בנסיעתם הם ראו עב"ם בצורת יהלום מרחף מעל הכביש ופולט אש מתחתיו. מאחר שהלהבות חסמו את הכביש, הם נאלצו לעצור כ-100 מטר לפני העב"ם ובטי קאש יצאה מחוץ לרכב. ויקי ונכדה קולבי נשארו ברכב, כאשר בטי המשיכה להתקדם הלאה ולהביט יותר מקרוב. היא בילתה זמן רב בצפיה בו ועורה החל להתחמם כנראה מהקרינה הרבה שנפלטה ממנו. היא החלה חוזרת לרכב כאשר העב"ם החל להתרומם ולהמשיך במעופו כשמאחוריו ראו מספר מסוקים שחורים ולא מסומנים רודפים אחריו.
כאשר הם הגיעו לביתם הם החלו לסבול מסחרחורות,חולשה מכוויות אדומות, כאבי ראש שילשולים והקאות. מצבה של בטי הלך והחמיר ,שערה נשר ועורה החל להתקלף והיא פונתה כעבור מספר ימים לבית החולים כשהיא סובלת מהרעלה רדיואקטיבית חמורה. במהלך השנים המשיכו השלושה לסבול מסוגים שונים של מחלת הסרטן. ב-1998 נפטרה בטי ממחלת הסרטן.

האם השלושה פגשו בניסוי של צבא ארה"ב או שראו מרדף אחר עב"ם ?
במהלך השנים ניסו ליצור קשר עם גורמים צבאיים במטרה לזהות את סוג הקרינה ואף ניסו לתבוע את חה"א ,אך ללא הועיל.
וועדה של חה"א ראיינה את השלושה - לחצו כאן לתמליל התחקיר.
הנה עדותן של בטי קאש וויקי לנדרום :בסדרת התחקיר של ערוץ ההיסטוריה ,"ציידי העב"מים" בפרק העוסק בפליטות של עב"מים נדון המקרה הנ"ל בהרחבה :אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מבקר יקר ,תגובות ייתקבלו בברכה .פירסום מוצרים או פירסום אתרי אינטרנט לא ייתקבלו .קישורים הרלוונטים לנושא הכתבה ייתקבלו .ויכוחים סוערים או דיונים פוריים ייתקבלו בברכה .זילזול,סרקאזם או כל שימוש בשפה לא "נקיה"-לא ייפורסמו .המגיבים מתבקשים להצמד ולהגיב באופן הנוגע לתוכן הכתבה .תודה .מנהל האתר.