*********************
- פתח דבר -
ב-1960 הגה האסטרונום והאסטרופיסיקאי ,ד"ר פרנק דרייק ,משוואה המחשבת ומעריכה את מספר העולמות ביקום שייתכן שקיימים בהם חיים אינטילגנטיים המסוגלים מבחינה טכנולוגית ליצור תיקשורת עם כדה"א .לפי חישוביו של דרייק קיימות 10,000 צויליזציות בגלקסיה שלנו ,שביל החלב ,המסוגלות ליצור קשר עם כדור הארץ .כעבור 40 שנה נוסחה והורחבה המשוואה מחדש על ידי ד"ר אמיר אקזל ,פרופ' למתמטיקה וסטטיסטיקה שמתייחסת לא רק לגלקסית שביל החלב שלנו בלבד אלה גם מתייחסת לכל שאר הייקום הנראה לעין ושבו יש ביליונים של גלקסיות ושבכל אחת מהן ביליוניי כוכבים .התוצאה המתמטית הפשוטה אליה הגיע פרופ' אמיר אקזל היא שהסבירות שקיימות צויליזציות אינטלגנטיות המסוגלות להתקשר עם כדה"א היא בסבירות של 100%...המשך...
*********************

עב"מים במחקר - מדענים נענים למייזם של המיליארדר לורנס רוקפלר לחקור ברצינות את תופעת העב"מים .גם הנשיא דאז,ביל קלינטון ורעייתו, נרתמים למשימה.

ב 1997 בהזמנתו של המיליארדר המפורסם ,לורנס רוקפלר,התכנסו מדענים נכבדים באחוזתו בניו-ג'רזי לדון בתופעת העב"מים .היה זה הכינוס הראשון מסוגו מאז זנח חיל האויר האמריקאי את העיניין במחקר רציני של עב"מים (זנח באופן פומבי כאשר בפועל המשיך במחקר ברמת סודיות גבוהה) לראשונה הובאו לדיון אקדמי ורציני מיקרים על הופעות עב"מים בהם הוצגו למדענים ,שאינם חוקרים את נושא העב"מים, מידע וממצאים פיזיים שנמצאו בשטח,בדיקות מעבדה ומימצאים גופניים מגובים בעדויות מוצלבות וחותכות של תקריות מפורסמות ,מטרת המפגש-לקבל מהם חוות דעת על חשיבות המחקר היופולוגי.

* באתר האינטרנט של קבוצת Paradigm Research Group)PRG) של הלוביסט ופעיל חשיפת המידע על העב"מים ,סטיבן באסנט, מוצגים התכתבויות של לורנס רוקפלר,מדענים, הזוג קלינטון ועוד חוות דעת נוספות של חוקרים ופעילים בנושא העב"מים שנחשפו מטעם משרד המזכיר לעינייני מדע וטכנולוגיה במסגרת הדרישה לחופש המידע .המסמכים מאשרים את מאמציו של רוקפלר ללחוץ על קלינטון לפעול ולחשוף כל מידע הנוגע לתופעת העב"מים ולהענקת תמיכה לאנשים בשרות המדינה המעוניינים להחשף ולהעיד .למרות שהפרוייקט עצמו לא צלח הוא בכל זאת השאיר את רשמיו על גורמים בכירים כמו על חבר משרד המשפטים וובסטר הבל,חבר הקונגרס סטיבן שיף,ראש מטה הבית הלבן ג'ון פודסטה והמושל ביל ריצ'רדסון שמנסים להמשיך וללחוץ עד היום. לחץ כאן לקריאה. שימו לב - בקישור הנ"ל מופיעים גם כתבות מאוד מעניינות משנות התשעים על היוזמה של רוקפלר ועל פועלם של הזוג קלינטון בחקר תופעת העב"מים.
* לורנס קורפלר קורא לנשיא ביל קלינטון לחקור ולחשוף מידע סודי על תופעת העב"מים - כתבה של הניו-יורק דיילי ניוס מאוגוסט 1995.
צפו בסרט תעודה זה בחמישה חלקים המציג מחקר אקדמי מעמיק מצידם של מדענים מתחום חקר העב"מים לבין מדענים מתחומים אחרים שמולם הונחו מימצאים לבדיקה מדעית. המשתתפים מציגים את כל ההסברים האפשריים הארציים והאטמוספריים לתופעת העב"מים ומשאיר בסופו פתח לאותם תופעות לא מוסברות שהם אחוז קטן כסיכוי לכך שמדובר בכלי תעופה חוצניים.כך שאת נושא ביקורם של חוצנים על כדה"א לא ניתן לשלול באופן מיידי ומוחלט ללא למידה וחקירה מאומצת ורצינית.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מבקר יקר ,תגובות ייתקבלו בברכה .פירסום מוצרים או פירסום אתרי אינטרנט לא ייתקבלו .קישורים הרלוונטים לנושא הכתבה ייתקבלו .ויכוחים סוערים או דיונים פוריים ייתקבלו בברכה .זילזול,סרקאזם או כל שימוש בשפה לא "נקיה"-לא ייפורסמו .המגיבים מתבקשים להצמד ולהגיב באופן הנוגע לתוכן הכתבה .תודה .מנהל האתר.